Terug naar overzicht

Harbers Trucks Barneveld

Harselaarseweg 106
3771 MB Barneveld

tel: 0342 40 51 51
fax: 0342 40 51 61
barneveld@harberstrucks.nl



Openingstijden:
Van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 22.00 uur
Zaterdag van 8.00 tot 12.30 uur

Postadres:
Postbus 558
3770 AN Barneveld


Grotere kaart weergeven


Bedrijfsleider:

Gert v.d. Brink

brink@harberstrucks.nl
0342 40 51 51

Werkplaats:

Jacques Kraai

jkraai@harberstrucks.nl
0342 40 51 51

Magazijn:

Henri van Eldik

eldik@harberstrucks.nl
0342 40 51 51

Magazijn:

Sven Knipmeijer

knipmeijer@harberstrucks.nl
0342 40 51 51

Servicecoördinator:

Henk van Vliet

vliet@harberstrucks.nl
0342 40 51 51

Verkoop:

Jan-Reint Harbers

jrharbers@harberstrucks.nl
06 53 65 83 49

Verkoop:

Mark Schotpoort

markschotpoort@harberstrucks.nl
06 51941251

Receptioniste:

Miranda Cruiming

cruiming@harberstrucks.nl
0342 40 51 51

Werkplaatsadministratie:

Wouter Knoppert

knoppert@harberstrucks.nl
0342 40 51 51

Magazijn Renault:

Andre v.d. Haar

haar@harberstrucks.nl
0342 40 51 59

Verkoop Renault LCV:

Robin van Kooten

kooten@harberstrucks.nl
06 10 74 41 22


Neem contact op