Terug naar overzicht

Harbers Trucks Duiven

Impact 13
6921 RZ Duiven

tel: 026 388 32 50
fax: 026 388 32 49
duiven@harberstrucks.nl



Openingstijden:
Van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 19.00 uur
Zaterdag van 8.00 tot 12.30 uur

Postadres:
Postbus 558
3770 AN Barneveld


Grotere kaart weergeven


Bedrijfsleider:

Clemens Smit

smit@harberstrucks.nl
06 55 71 83 64

Werkplaatschef:

Harrie Stevens

stevens@harberstrucks.nl
026 388 32 50

Werkplaatsadministratie:

Roeland Bruinsma

bruinsma@harberstrucks.nl
026 388 32 50

Magazijn:

Alfred Spaan

spaan@harberstrucks.nl
026 388 32 50

Verkoop:

Remco Meijer

meijer@harberstrucks.nl
06 53 69 32 71

Verkoop Renault LCV:

Robin van Kooten

kooten@harberstrucks.nl
06 10 74 41 22


Neem contact op